ساعت دیواری چوبی

ساعت دیواری چوبی گالری تصاویر

محصول جدید

ساعت دیواری از جنس چوب بادوام و مستحکم 

199,000تومان بدون مالیات.

56 قلم

40cm
40cm
1.5

ساعت دیواری چوبی لاتینو

از گذشته همواره ساعت های دیواری جایگاه مهمی در زندگی روزمره انسانها داشته اند. در زمانهای نه چندان دور بسیار کاربردی به حساب می آمدند و همواره جهت برنامه ریزی و زمانبندی برای افراد اولین مسئله مهم نگاه کردن بر روی ساعت دیواری منزل، محل کار و یا هر محیط دیگیری بوده است. به مرور زمان ساعت های دیواری از لحاظ فنی و عملی کاربرد کمتری پیدا کرده اند تا به امروز که کاربرد صلی آنها شاید بیشتر ایجاد جاذبه بصری و ایجاد حس فضای مطبوع در محیط باشد.

به مرور زمان و با گسترش شهرنشینی طراحان محصولات دکوری و ساعت های دیواری بر این باور شده اند که بازگشت به اصل انسان که همان فضای طبیعی و طبیعت است می تواند در مجاورت انسان  بسیار مطبوع و باعث ایجاد حس رضایت و آرامش شود.

در این بین چوب طبیعی به علت ساختار مستحکم، حس خوشایند، سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر بودن در ایجاد حس خاص و مورد پسند افراد بسیار پر کاربرد بوده است.

ساعت چوبی لاتینو با به کارگیری این حس زیبایی شناسی انسان از بهترین چوب ها و مواد اولیه طراحی و ساخته شده است. عقربه های طلایی رنگ و بسیار فانتزی این محصول در کنار رنگ قهوه ای سوخته چوب آن باعث ایجاد یک هارمونی بسیار دلچسب شده و برای دکوراسیون های مدرن و مینیمال به شدت متناسب است. قطر ساعت چوبی لاتینو 40 سانتی متر است.

ویژگی ها و مشخصات ساعت دیواری چوبی لاتینو

  • عقربه های طلایی رنگ استیل
  • جنس چوب بادوام و رنگ خورده و ضد خوردگی
  • چوب آنتی باکتریال شده
  • موتور مرغوب آرام گرد
  • قطر 400 میلی متر
  • وزن 1.5 کیلوگرم

مــحصولات مرتبط